Kladno

KLADNO TSU
Karel Motal Vedoucí technického úseku, ( Kladno )
karel.motal@ksus.cz +420 723 500 384
-
Ing. Ladislav Bak Silniční technik - dozor a ochrana silniční sítě
ladislav.bak@ksus.cz +420 724 118 323
-
Alena Herinková Silniční technik, pozemky, ( Kladno )
alena.herinkova@ksus.cz +420 602 209 491
-
Markéta Herinková Silniční technik, pozemky, ( Kladno )
marketa.herinkova@ksus.cz +420 702 093 681
-
Zdeněk Englický Správní cestmistr, ( Rakovník + Nové Strašecí )
zdenek.englicky@ksus.cz +420 606 613 709
-
Josef Raboch Správní cestmistr, ( Fialka + Rudná )
josef.raboch@ksus.cz +420 602 489 632
-
Ivana Jurčíková Správní cestmistr, ( Zbraslav )
ivana.jurcikova@ksus.cz +420 724 030 690
-
Milan Kysilka Správní cestmistr, ( Králův Dvůr )
milan.kysilka@ksus.cz +420 602 489 635
-
Blanka Přibylová Správní cestmistr, ( Žebrák )
blanka.pribylova@ksus.cz +420 602 361 375
-
Jitka Kučerová Správní cestmistr, ( Slaný )
jitka.kucerova@ksus.cz +420 724 032 505
-
Martina Cajthamlová Správní cestmistr, ( Fialka+Slaný )
martina.cajthamlova@ksus.cz +420 724 924 629
-
Kateřina Pflegrová Administrativní pracovník
katerina.pflegrova@ksus.cz +420 601 586 176
-
Michal Šťastný Mostní technik (Kladno)
michal.stastny@ksus.cz +420 725 997 995
-
Miroslav Knopp Mostní technik (Kladno)
miroslav.knopp@ksus.cz +420 702 288 935
-
KLADNO VP
Bohumil Taraba Vedoucí provozu, ( oblast Kladno )
bohumil.taraba@ksus.cz +420 602 375 608
-
Ingrid Černá Administrativní pracovnice
ingrid.cerna@ksus.cz +420 778 719 598
-
Martin Hičar Provozní cestmistr CMS, ( Rudná )
martin.hicar@ksus.cz +420 720 982 866
-
Jakub Hruška Provozní cestmistr CMS, ( Slaný )
jakub.hruska@ksus.cz +420 724 032 145
-
Luboš Krejčí Provozní cestmistr CMS, ( Králův Dvůr)
lubos.krejci@ksus.cz +420 724 017 505
-
Zdeněk Malec Provozní cestmistr CMS, ( Nové Strašecí )
zdenek.malec@ksus.cz +420 724 251 470
-
Karel Sedláček Provozní cestmistr CMS, ( Rakovník )
karel.sedlacek@ksus.cz +420 606 647 740
-
Martin Šebek Provozní cestmistr CMS, ( Žebrák )
martin.sebek@ksus.cz +420 606 637 061
-
Roman Starý Provozní cestmistr CMS, ( Králův Dvůr )
roman.stary@ksus.cz +420 607 033 233
-
Viktor Pročka Provozní cestmistr CMS, ( Zbraslav )
viktor.procka@ksus.cz +420 602 855 643
-
Radek Vlasatý Provozní cestmistr CMS, ( Fialka )
radek.vlasaty@ksus.cz 602 375 604
-
Michal Kovanda Provozní cestmistr CMS, ( Slaný )
michal.kovanda@ksus.cz +420 702 049 478
-
Mgr. Luboš Doleček Provozní cestmistr, ( Rakovník )
lubos.dolecek@ksus.cz +420 606 059 215
-